Profesionalų komentarai

Profesionalų nuomonė miha bodytec

Darius Jauniškis

Darius Jauniškis

Gydytojas traumatologas ortopedas Darius Jauniškis.Gydymas raumenų elektros stimuliacijos metodu.

Plačiau _vido
Gintarė Vaitkienė

Gintarė Vaitkienė

Gintarė Vaitkienė"Gemma" fizinės medicinos ir reabilitacijos centro direktorė  

Plačiau _vido
Juozas Bernotas

Juozas Bernotas

Juozas Bernotas, burlentininkas atstovavęs Lietuvą 2012 Londono olimpinėse žaidynėse Asmeninė Juozo Bernoto svetainė: www.ltu14.com

Plačiau _vido
Rainer Goldrian

Rainer Goldrian

"Visą žmogaus kūną veikianti RES dabar naudojama tokiose srityse, kaip  reabilitacija ir sportas . Ją vis dažniau naudoja golfo žaidėjai ir sulaukta tikrai didelės sėkmės. Štai kodėl mes nusprendėme Miha bodytec naudoti kaip treniravimo priemonę ir rekomenduojame ją savo nariams.“

Plačiau
Georgas Hackl

Georgas Hackl

Jis rašo diplominį darbą apie treniravimąsi  akademijoje Kelne. Jis ne tik ieško naujų talentų rogučių lenktynėms, bet ir padeda  nacionalinei komandai.

"Sporte mes visada ieškome naujų ir legalių būdų, kurie padėtų sportininkams pasiekti geresnių rezultatų bei sumažintų traumų tikimybę. Mes jau beveik 1 metus naudojame miha bodytec  ir konstatuojame, kad atletai, kurie naudoja šiuos prietaisus, jaučia teigiamą treniruočių poveikį. Mūsų nuomone, RES treniruotės su Miha bodytec yra efektyviausias treniravimosi metodas, kai jis derinamas su kitais pripažintais tradiciniais metodais.

Plačiau
Aleksandras Leibinger

Aleksandras Leibinger

“Su Miha bodytec vairuotojai daugiausia treniruoja kojų raumenis, nes jiems tenka itin didelis krūvis automobilių lenktynėse - 500 kg pasipriešinimas, kai Formulės 1 vairuotojai spaudžia stabdžius."

Be to, su miha bodytec  gali formuoti ir regeneruoti raumenis, Leibinger taip pat vertina šio nešiojamo įrenginio naudojimo paprastumą.

Plačiau
Oliver Schmidtlein

Oliver Schmidtlein

"Mes naudojame miha bodytec tiek mėgėjams, tiek profesionaliems sportininkams. Taip pat naudojame šį prietaisą konkretiems nugaros negalavimams šalinti. Naudojant miha bodytec atskirai arba kartu su tradiciniais treniravimosi metodais galima pasiekti geresnių ištvermės ir bendrosios sportinės veiklos rezultatų.

Plačiau
Uwe Veronik

Uwe Veronik

"Miha bodytec naudojimas kūno bei sąnarių fizioterapijos srityje labai pagerina treniravimosi bei gydymo galimybes. Labai veiksmingas ir lengvai naudojamas miha bodytec atveria daug naudojimo galimybių.

Plačiau
Dr. Gernot Felmet

Dr. Gernot Felmet

"Elektrostimuliacija kaip viso kūno treniravimo sistema naudojama medicinoje ir reabilitacijoje. Mes integravome miha bodytec į mūsų ortopedijos praktiką ir Dr. Felmeto greitojo fitneso treniravimo koncepciją.

Plačiau
Marion Böttcher

Marion Böttcher

Marion Böttcher, Alstertal-Beauty, Hamburgas „Mano klientų unikalumas bei jų individualūs norai ir tikslai yra kiekvienos programos pagrindas. Individualus ir laipsniškas miha bodytec programų naudojimas garantuoja puikius rezultatus per trumpą laiką. Jungiamieji audiniai ir rankų, pilvo, kojų ir s...

Plačiau