Kas yra fit20?

fit20 – tai sporto ir sveikatinimo studija taupantiems laiką, vertinantiems individualumą ir asmeninio trenerio patarimus, norintiems greitai ir efektyviai  pasiekti išsikeltą tikslą. Tik 20 minučių per savaitę ir Jūs gaunate puikius rezultatus – pagėrėjusi bendra savijauta, tvirtas ir gražus kūnas.
fit20 yra pirmoji specializuota sporto ir sveikatinimo studija Lietuvoje, kurioje treniruotės vyksta naudojant šiuolaikišką ir pasaulyje sparčiai išpopuliarėjusį metodą - raumenų elektrostimuliavimą (RES).
20 min. trukmės treniruotė savo intensyvumu prilygsta 4 valandų įprastinei treniruotei.

Plačiau

Programa per 20 min.

fit20 studijoje treniruotės trunka nuo 10 iki 30 minučių. Treniruotės metu įrangą parengia ir prižiūri  asmeninis treneris. Mūsų treneriais dirba profesionalūs fizioterapeutai, kurie ne tik padeda atlikti pratimus, bet ir konsultuoja bei sudaro asmeninį treniruočių planą. Kiekviena treniruotė prasidėti 2-5 min. trunkančiu apšilimu, kurio metu pasirengiama artėjančiai treniruotei ir nustatomas asmeninis krūvio intensyvumo lygmuo.

Naudojama miha bodytec įranga

miha bodytec įranga

fit20 studijoje įrengta šiuolaikiška, Vokietijoje pagaminta treniravimosi įranga miha-bodytec. Šiame treniruoklyje įdiegtos daug metų tobulinamos pačios pažangiausios raumenų elektrostimuliavimo (RES) technologijos. Revoliucinga sistema vienija moderniausias technologijas, patogumą ir optimalų treniravimosi rezultatą. Naudojamos technologijos perimtos iš didžiojo sporto, kosmonautikos bei medicininės reabilitacijos sričių ir įdiegtos viename treniruoklyje.

Miha bodytec treniruoklio komplektacija:

  • Darbo vieta;
  • Daugiafunkcinė liemenė;
  • Impulsų davikliai: rankų, kojų, sėdmenų, papildomi;
  • Apatinė sportinė apranga;
  • Pratimų stendai. 
Plačiau
Naudojama įranga

FIT20 klubo taisyklės

Bendros nuostatos, kontraindikacijos, nuostatos vartotojui, pratybos, rekomendacijos prieš pratybas, vartotojų duomenų tvarkymas, vartotojų turto apsauga, FIT20 atsakomybės ribojimas.

Plačiau